Meist

Hoob arendab ja valmistab tootmise automatiseerimise lahendusi ning pakub masinaehituse teenust.

Hoobi asutatasid insenerid

Täielikult Eesti kapitalil põhinev Hoob loob tööstusettevõttele seadmeid, mis aitavad tehaseid automatiseerida ja tehnoloogiad turule tuua. Hoobi asutasid 2014. aastal kaks Eesti inseneri, kes on tegelenud tööstuse valdkonna arendusprojektidega juba alates aastast 2006. Ettevõtte nimi Hoob tähendab tehnilises keeles eset või kangi, mis paneb asjad liikuma ja tõstab nad uutesse kõrgustesse.

Hoob OÜ meeskond

Usalduväärne partner tööstusele

Valmistame tööstusettevõtetele tootmise automatiseerimislahendusi ja robootikasüsteeme. Lisaks toodame suurtele mehaanika- ja automatiseerimisfirmadele väikeseeriaid ja prototüüpe, et klient saaks keskenduda põhitegevusele. Usaldusväärse partnerina pakume terviklahendusi, mis sisaldavad nii seadmete arendust, valmistamist, paigaldust kui ka järelhooldust. Meiega võib olla kindel, et viime projekti lõpuni ning rohkemgi veel: mõtleme kliendiga kaasa ning oleme alati valmis oma automatiseerimis- ja robootikalahendusi edasi arendama.

Mida me teeme?

Meie töö algab tehnoloogia valikust ning projekteerimisest ja arendusest, mille järel alles jõuame vajaliku tootmisliini või seadme tootmise, testimise, paigalduse ja kasutajakoolituseni. Meie võtmetugevuseks on lai probleemikäsitlus, mis tähendab, et mõtleme kliendiga kaasa ning pakume uusi ideid protsesside tõhustamiseks.

Sertifikaadid

Alates 2020. aastast on Hoob OÜ kvaliteedijuhtimise süsteem sertifitseeritud vastavaks ISO9001 ja  keskkonnajuhtimissüsteem ISO14001 standarditele.

HOOB OÜ kuulub AAA krediidireitingu kõrgeimasse klassi. Sellise reitingu on saavutanud ainult 3.9% kõigist Eesti ettevõtetest.

HOOB OÜ krediidireiting

Liikmelisus

HOOB OÜ on alates 2019. aastast Eesti Masinatööstuse Liidu liige.

 

 

 

 

HOOB OÜ on alates 2019. aastast Eesti Elektroonikatööstuse Liige.

Kuidas kõik algas?

Alates 2006. aastast on ettevõtte asutajad olnud tegevad rahvusvaheliste arendusprojektidega tööstuse valdkonnas. Uute toodete arendamine ja tootmisse juurutamine maailma eri paikades andis väärtuslikke kogemusi ja ideid. Ajapikku tekkis arusaam kõige olulisematest teguritest, mida on vaja ühe eduka tootmisprotsessi käivitamiseks. Uute toodete tootmisse juurutamisel oli määrava tähtsusega leida partnerid, kes oleksid kursis tehnoloogiatega ning valmistaksid kvaliteetsed tootmisliinid. 2014. aastaks oli selge, et tuleb ära kasutada kogutud teadmised ning asuda ise tootjatele pakkuma paremaid lahendusi tootmisseadmete valmistamiseks. Nii sündis Hoob OÜ.

 

Mida tähendab hoob?

Hoob on tehniline termin, mis tähendab eset või kangi. Hoob paneb asjad liikuma või tõstab nad uutesse kõrgustesse. Kanname uhkusega eestikeelset nime, mis võib anda meie üle maailma asuvatele klientidele sisse uue ja suurema hoo.

 

Faktid

  • Meie võtmevaldkondadeks on auto-, elektroonika, -telekommunikatsiooni, toiduaine- ja meditsiinitööstus, kus oleme kõige rohkem ellu viinud efektiivsuse tõstmise projekte.
  • Meie 17 tippspetsialisti on varem töötanud suurtes ja tuntud tootmisettevõtetes ning omavad tootmise ja tootearenduse valdkonnas kogemust ühtekokku 80 aastat.
  • Oleme tarninud üle 50 “võtmed kätte” eriprojekti nii Euroopasse kui kaugemale.
  • Kasutame tootearenduse – ja tootmisprotsessis PDM ja MRP tarkvaralahendusi, et tagada töö kvaliteet ja tõhusus.
  • Seisame Eesti tööstuse arengu ja hea käekäigu eest – teeme koostööd erialaliitudega, ettevõtluse arendamise sihtasutusega ja ülikoolidega.

Võta ühendust

Võta ühendust