Kes me oleme?

HOOB OÜ on 100% Eesti kapitalil loodud ettevõte, mille põhitegevus on tootmise automatiseerimise lahenduste arendamine ja valmistamine mehaanika – ja elektroonikatööstuse valdkonna tootjatele. Meie kliendid on tootmisettevõtted, kes vajavad kvaliteetseid ja efektiivseid automatiseerimise lahendusi. Meie eesmärk on olla tootmisettevõtetele usaldusväärne partner ning pakkuda terviklahendust, mis sisaldab seadmete arendust, valmistamist, paigaldust ja järelhooldust. Meie toodeteks standardiseeritud lahendused, mida kohandame vastavalt kliendi vajadustele. Valmistame vajaliku sisseseade nii uute toodete tootmisse juurutamisel kui ka olemasolevate tootmisprotsesside efektiivsemaks muutmisel. 

Meeskond

Usume, et head lahendused sünnivad läbi koostöö – meie Tallinna külje all asuvas tehases töötavad arendusinsenerid ja tootmisüksus lähestikku, et innovatsioon oleks käega katsuda. Meie meeskonnal on laiapõhjaline kogemus tootmise ja tootearenduse valdkonnas. Meie arendusmeeskonnas töötab kolm kutsetunnistusega diplomeeritud mehaanikainseneri.

 

HOOB OÜ on Eesti Masinaehituse Liidu ja Eesti Elektroonikatööstuse Liidu liige.

Kuidas kõik algas?

Alates 2006. aastast on ettevõtte asutajad olnud tegevad rahvusvaheliste arendusprojektidega tööstuse valdkonnas. Uute toodete arendamine ja tootmisse juurutamine maailma eri paikades andis väärtuslikke kogemusi ja ideid. Ajapikku tekkis arusaam kõige olulisematest teguritest, mida on vaja ühe eduka tootmisprotsessi käivitamiseks. Uute toodete tootmisse juurutamisel oli määrava tähtsusega leida partnerid, kes oleksid kursis tehnoloogiatega ning valmistaksid kvaliteetsed tootmisliinid. 2014. aastaks oli selge, et tuleb ära kasutada kogutud teadmised ning asuda ise tootjatele pakkuma paremaid lahendusi tootmisseadmete valmistamiseks. Nii sündis HOOB OÜ.

Mida tähendab hoob ?

Hoob on tehniline termin, mis tähendab eset või kangi. Hoob paneb asjad liikuma või tõstab nad uutesse kõrgustesse. Kanname uhkusega eestikeelset nime, mis võib anda meie üle maailma asuvatele klientidele sisse uue ja suurema hoo.

 

 

Mida me teeme?

Tehnoloogia valik

Meie inseneride meeskond aitab luua kontseptsiooni ja valida õige tehnoloogia, et  iga investeering täidaks oma eesmärki.

Projekteerimine ja arendus

Tööstus 4.0 ajastul on tootmisseadmete arendusprojektides meie igapäevatööks mehaaniliste osade 3D projekteerimine, automaatikasüsteemide loomine ja tarkvara arendamine.

Tootmine

Kõik HOOBi seadmed valmistatakse, käivitatakse ja testitakse meie tehases Tallinna külje all. Pakume ka väikeseeria tootmise teenust tööstusseadmete valmistamiseks.

Paigaldus ja koolitus

Paigaldame ja käivitame seadmed kliendi tehases. Koolitame ja juhendame personali.

Hooldus ja uuendused

Teostame regulaarset hooldust ja garantiitöid. Viime läbi olemasolevate masinate uuendusi ja muudatusi. Teostame liinide ümberpaigatamisi.

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist