Meist

Esileht / Meist
Meist 2018-10-30T08:36:17+00:00

Kes me oleme ja mida me teeme?

HOOB OÜ on tootmise automatiseerimise lahendusi pakkuv ettevõte, mis asutati 2014.aastal. Oleme meeskond, kes on pühendunud tehniliste lahenduste projekteerimisele ning valmistamisele. HOOB on väike, aga kasvav ettevõte. Töötame korraga 4-5 projektiga ja teeme personaalset koostööd iga kliendiga. Meie meeskonnal on laiapõhjaline kogemus tootmise ja tootearenduse valdkonnas. Pingutame iga päev, et me eristuks konkurentidest kui kõige professionaalsema teenindusega ettevõte. Meie meeskonnas töötab kolm kutsetunnistusega diplomeeritud mehaanikainseneri.

Kuidas me töötame?

Oleme realistid. Me ei võta ülesandeid, millega me hakkama ei saa. Teeme pakkumise ainult juhul kui suudame pakkuda kvaliteetse lahenduse. Head asjad sünnivad koostöös. Kui teil on probleem, millele oma meeskonnas lahendust ei leia, siis võtke meie ühendust. Saame kokku ja leiame üheskoos lahendused. Usaldage meid. Te olete meid palganud tegema seda, mida me oskame. Tasustage meid õiglaselt. Meie töö aitab teil kasumit teenida, investeerige ka meie tulevikku.

HOOB OÜ meeskond

Mida tähendab hoob?

Hoob tähendab eset või kangi, mis paneb asjad liikuma või tõstab nad uutesse kõrgustesse. Soovime, et käivitav hoob paneks ka meie klientide juures asjad toimima ja annaks neile hoo sisse.

Mida tähendab hoob?