Meist

Hoob arendab ja valmistab tootmise automatiseerimise lahendusi ning pakub masinaehituse teenust.

Hoobi asutatasid insenerid

Täielikult Eesti kapitalil põhinev Hoob loob tööstusettevõttele seadmeid, mis aitavad tehaseid automatiseerida ja tehnoloogiad turule tuua. Hoobi asutasid 2014. aastal kaks Eesti inseneri, kes on tegelenud tööstuse valdkonna arendusprojektidega juba alates aastast 2006. Ettevõtte nimi Hoob tähendab tehnilises keeles eset või kangi, mis paneb asjad liikuma ja tõstab nad uutesse kõrgustesse.

Hoob OÜ meeskond

Sertifikaadid

Alates 2020. aastast on Hoob OÜ kvaliteedijuhtimise süsteem sertifitseeritud vastavaks ISO9001 ja  keskkonnajuhtimissüsteem ISO14001 standarditele.

HOOB OÜ kuulub AAA krediidireitingu kõrgeimasse klassi. Sellise reitingu on saavutanud ainult 3.9% kõigist Eesti ettevõtetest.

HOOB OÜ krediidireiting

Liikmelisus

HOOB OÜ on alates 2019. aastast Eesti Masinatööstuse Liidu liige.

 

 

 

 

HOOB OÜ on alates 2019. aastast Eesti Elektroonikatööstuse Liige.

Faktid

  • Meie võtmevaldkondadeks on auto-, elektroonika, -telekommunikatsiooni, toiduaine- ja meditsiinitööstus, kus oleme kõige rohkem ellu viinud efektiivsuse tõstmise projekte.
  • Meie 17 tippspetsialisti on varem töötanud suurtes ja tuntud tootmisettevõtetes ning omavad tootmise ja tootearenduse valdkonnas kogemust ühtekokku 80 aastat.
  • Oleme tarninud üle 50 “võtmed kätte” eriprojekti nii Euroopasse kui kaugemale.
  • Kasutame tootearenduse – ja tootmisprotsessis PDM ja MRP tarkvaralahendusi, et tagada töö kvaliteet ja tõhusus.
  • Seisame Eesti tööstuse arengu ja hea käekäigu eest – teeme koostööd erialaliitudega, ettevõtluse arendamise sihtasutusega ja ülikoolidega.

Mida tähendab hoob?

Hoob on tehniline termin, mis tähendab eset või kangi. Hoob paneb asjad liikuma või tõstab nad uutesse kõrgustesse. Kanname uhkusega eestikeelset nime, mis võib anda meie üle maailma asuvatele klientidele sisse uue ja suurema hoo.

 

Võta ühendust

Võta ühendust