Hooldus

Automatiseerimislahenduse ja robotsüsteemi järelhooldus ning uuendused on meie teenuse lahutamatu osa, sest me ei jäta kunagi klienti üksi kasutuse käigus tekkida võivate muredega.

Meie tehniline tugi on 24/7 365 valmis riketele reageerima.

Hooldus

Tootmise efektiivsuse tagamiseks tuleb hooldusi teostada ennetavalt. Koostame oma seadmetele hooldusgraafikud ning õige aja saabudes lepime hoolduse täpse aja teiega kokku.

Iga hooldus saab kaardistatud meie süsteemis ning kliendile edastatakse hooldusraport. Kliendid, kes on meiega kokku puutunud, annavad meile hea meelega lisatööd.

 

Hooldus

Tehniline tugi

Pakume tehnilist abi, et ka keerulised olukorrad leiaksid lahenduse. Meie meeskonnal on pikaajaline kogemus masinate tehnilise toe ja häiringute kõrvaldamisega.

Uuendused ja muudatused

Meie poolt tarnitud seadmete eluiga on pikk ning sageli toimuvad tootmisliini eluea jooksul mitmed muudatused toote disainis. Aitame läbi viia vajalikud muudatused ja uuendused, et ei peaks alati uusi liine hankima.

Paigaldus ja kolimine

Paigaldame kõik meie toodetud seadmed ise ja koolitame kasutajad, tagame varuosad ning oleme nõu ja jõuga abiks tootmisliini seadistamisel ning kasutamisel ettetulevate murede lahendamisel.

Meie hooldus- ja paigaldustiimil on pikaajaline kogemus tehniliste komponentide ja terviklahenduste kolimisel, paigaldamisel ning käivitamisel.

Võta ühendust

Võta ühendust