Tööstusautomaatika

Esileht / Teenused / Tööstusautomaatika
Tööstusautomaatika 2017-07-25T22:01:45+00:00

Tööstusautomaatika lahendused tootmisse

Projekteerime ja valmistame tööstusautomaatika lahendused tootmisseadmetele ja tootmisliinidele. Aitame läbi viia olemasolevate seadmetel olevate kontrollerite tarkvaramuudatusti ning optimeerida tööprotsesse.

Juhtimissüsteemid ja PLC kontrollerid

Projekteerime ja valmistame tootmisautomaatika juhtimissüsteemide lahendusi. Vastavalt tootmisprotsesseile aitame koostada lähteülesande ning pakume tehnilist nõustamist. Kaardistatud vajaduste põhjal töötame välja süsteemide tööloogika, algoritmid ja funktsionaalskeemid ning teostame automaatikaseadmete valiku (kontrollerid, andurid, täiturid jne). Arendame tarkvara, programmeerime loogikakontrollerid ning testime seadmetel. Valmistame projekti dokumentatsiooni ja skeemid.

Tööstusautomaatika PLC kontrollerid

PLC kontrollerite kasutamise eelised: 

  • Töökindlus ja madalad hoolduskulud  – loogikakontrolleritel puuduvad liikuvad osad ning nad tarbivad vähe energiat.
  • Paindlikkus – programmi muutmine on lihtne ning seadistused hõlpsasti muudetavad. Vajadusel saab täiendada lisamoodulitega (suurendada sisendite ja väljundite arvu).
  • Mitmekülgsus – loogikakontrollerite abil on võimalik lahendada nii lihtsamaid kui ka keerukamaid tööoperatsioone.
  • Ühenduvus – kontroller suudab suhelda teiste kontrolleritega või arvutiga, et edastada vajalikke andmeid (seadmete või protsessi parameetrite jälgimine).
  • Kiirus – Loogikakontroller on võimeline juhtima reaalajas ka väga kiiresti toimuvaid protsesse.
  • Kiire veaotsing – spetsiaalne diagnostika tarkvara võimaldab kergesti leida veakohad kohad nii tarkvaras, kui ka riistvaras.

Kasutajaliidesed ja juhtpaneelid

Pakume tootmisseadmetele kasutajaliideste (HMI – Human Machine Interface) ja juhtpaneelide arendamist ning valmistamist. Sõltuvalt seadmest kasutame erinevaid lahendusi operaatorile vajaliku informatsiooni kuvamiseks seadme töö kohta:

  • indikaatorpaneelid
  • nupupaneelid
  • puutetundlikud ekraanid
  • arvutipõhised süsteemitarkvaraga kasutajaliidesed

Kasutajaliidese lisamine automatiseeritud tootmisseadmele võimaldab tootmise visualiseerimist, teostada kaugjuhtimist, rakendada kaugjälgimist ning automatiseerita infovahetust ja aruandlust.

Tööstusautomaatika juhtpaneel

Arendame vajalikud automaatikalahendused just Sinu tootmisettevõttele!

Meiega suhtlemine on lihtne – vastame kiirelt ja oleme paindlikud.