Täisautomaatsed koosteseadmed

Arendame ja valmistame täisautomaatseid tootmisseadmeid mehhaaniliste ja elektrooniliste koostude valmistamiseks. Pakume võtmedkättelahendusi alates kontseptsiooni väljatöötamisest ja seadme arendamisest kuni tehasesse paigaldamise ja järelhoolduseni.

Oleme eelkõige spetsialiseerunud kõrget kvaliteeti ja täpsust nõudvatele tootmisprotsessidele. Meie koosteseadmed on arendatud modulaarsete lahenduste põhjal, mis tagavad suure täpsuse ja tootlikkuse. Masina juhtsüsteemide arendamisel pakume lahendusi, mis toetavad tööstus 4.0 eesmärki – tõhusalt juhitud tarneahel, mis võimaldab isikupärastatud tootmist.

Miks täisautomaane koosteseade?

  • Kõrge tootlikkus – täisautomaatsed seadmed on kiired ja võivad töötada ööpäevaringselt.
  • Tagatud kvaliteet – igasse operatsiooni on integreeritud kontrollsamm, mille abil on võimalik teostada 100% kvaliteedikontrolli.
  • Kompaktne lahendus – automatiseeritud keskus nõuab tehases minimaalset põrandapinda.
  • Lihtne ümber paigutada – seadme saab hõlpsasti uude asukohta transportida ja tootmine võib kiiresti jätkuda.

Kuidas valmistada just sinu toote disainile õige koosteseade?

Meie kogenud inseneride meeskond aitab välja töötada seadme kontseptsiooni, arvestades sinu toote eripärasid ning tootmisprotsessi. Aitame leida õiged tehnoloogilised lahendused, et tootmine oleks efektiivne ja kvaliteetne. Vajadusel anname tagasidet, kuidas muuta toote disaini kuluefektiivsemaks ja lihtsamini automatiseeritavaks.

Tootmisliin toiduainetööstusele

Töötasime välja ja paigaldasime tootmise terviklahenduse toiduainetööstuse valdkonna tehasesse. Tootmisliini juurde kuulub automaatne toormaterjali söötmise lahendus, toote valmistamise seade ja pakkimisliin.

3-teljeline robotsüsteem automatiseeritud tootmiseks

Et inimese jaoks on silmaga vaevu nähtavaid osakesi väga keeruline regulaarselt tõsta ja asetada, siis oli vajalik tootmisprotsessi automatiseerida.

Koosteliin ABB sagedusmuundurite tootmiseks

Projekti eesmärk oli luua ABB jaoks koosteliin, mis muudab sagedusmuundurite koostamise senisest efektiivsemaks ja kasutussõbralikumaks.

Referentsid

Meie klientide lood.

HOOB on usaldusväärne partner igale tootmisettevõttele. Meiega võib olla kindel, et viime projekti lõpuni ning rohkemgi veel: mõtleme kliendiga kaasa ning oleme alati valmis automatiseerimis- ja robootikalahendusi edasi arendama.

Võta ühendust

Võta ühendust