Soovid meiega liituda?

Hetkel ei ole ühtegi aktiivset töökuulutust.

Kui sellest hoolimata tunned, et kuulud meie meeskonda ja soovid ennast tõestada, siis võta meiega ühendust hoob@hoob.ee 

Ettevõte pakub 

Võimalust osaleda automatiseeritud seadmete arendusprotsessis alates projekteerimisest kuni valmistamiseni. Võimalust oma silmaga näha ja käega katsuda töö tulemust. Oleme kogu meeskonnaga motiveeritud õppima ja tegema uusi asju. Asume uutes ja hubastes ruumides. Meil on aktiivne meeskond ja vaheldusrikas töö. Võimalus teha kõrge lisandväärtusega tööd, mis muudab meie klientide tootmist efektiivsemaks. 

HOOB OÜ

HOOB OÜ on 100% Eesti kapitalil loodud ettevõte, mille põhitegevus on tootmise automatiseerimine ja tootmisseadmete arendamine ning valmistamine mehaanika – ja elektroonikatööstuse valdkonna ettevõtetele. Meie kliendid on rahvusvahelised ettevõtted, kes vajavad unikaalseid ja efektiivseid lahendusi. Meie eesmärk on olla tootmisettevõtetele usaldusväärne partner, kes pakub automaatika ja tootmistehnilisi lahendusi. Aitame arendada vajaliku sisseseade nii uute toodete tootmisse juurutamisel kui ka olemasolevate tootmisprotsesside efektiivsemaks muutmisel. 

REQUEST OFFER

REQUEST OFFER